Ремонт дитячих майданчиків

Щороку , після зимових місяців, Ямпільська селищна рада спільно з представниками ТОВ „Водолій-БС” здійснює обстеження дитячих майданчиків , складає акти їх готовності до роботи. Як завжди , вони потребують заміни дерев’яних конструктивних елементів : планок, ворин, стовпчиків для огорожі та гірок , обрізних дощок на пісочниці.І завжди ремонті допомагають на ші підприємці селища. Не відмовили у наданні матеріалів  Карпенко Валерій Іванович, Шинкаренко Сергій Олексійович, Буюн Олег Миколайович, Єрема Ігор Миколайович. Працівники ТОВ „Водолій-БС” здійснили ремонті роботи по заміні зламаних конструкцій, а працівники селищної ради, які прибирають територію, пофарбували дитячі майданчики в яскраві кольори, скопали і розрівняли в пісочницях свіжо привезений  пісок.

15.06 2016 року встановлений новий дитячий майданчик на території дошкільного дитячого закладу „Золотий ключик”  в селищі Привокзальному (14 910 грн) . На  черзі – установка дитячих споруд в селі Прудище.