Ремонт дитячих майданчиків

З квітня місяця розпочалися ремонтні роботи на дитячих майданчиках, які розташовані на території Ямпільської селищної ради. Всього їх 16. Експлуатуюча організація ТОВ «Водолій-БС» здійснила обстеження дитячих споруд на придатність їх до експлуатації. Ямпільська селищна рада замовила необхідний матеріал- стовпчики, планку, ворини, обрізну дошку – для здійснення ремонту огорож і пісочниць, які за зимовий період були зруйновані. Перший відремонтований дитячий майданчик пофарбували різнокольоровими фарбами  07.04.2017 року. Гадаємо, що це дитяче містечко привабить до себе багатьох бажаючих відпочити.

А з іншого боку хокейного майданчику встановлені 4 лави для відпочинку молоді, яка приходитиме тренуватись на вуличних тренажерах.