Освітлення вулиць с.Прудище

Дата: 01.11.2016 10:54

З 01 листопада 2016 року введено в експлуатацію зовнішнє освітлення вулиць с.Прудище. У населеному пункті яке відноситься до Ямпільської селищної ради установлено 20 ліхтарів. Згідно експертної оцінки проектної документації об’єкту „Капітальний ремонт вуличного освітлення с.Прудище” загальна вартість робіт складає 88 547 гривень  На закупівлю електрообладнання із бюджету селищної ради витрачено 45 000 гривень, підключення до електромережі вуличного освітлення 1 274 гривень, будівельно-монтажні роботи обійшлися в 15 205 гривень.

За оформлення   документації( виготовлення  проектно-кошторисної документації, отримання експертного звіту , технічний нагляд на цьому об’єкті ) необхідно сплатити кошти в сумі  8 289 гривень