Обрізання дерев в селищі

26.12.2016р. востаннє в цьому році Ямпільська селищна рада провела роботи по видаленню аварійних дерев та формування їх крони (за заявами мешканців селища Ямпіль і погодженням комісії), із залученням спец механізму з філії Ямпільського РЕМу. Була повністю видалена береза за адресою вул.Ботанічна,7, (заява Казакової О.І.), яка затіняла вікна в квартирі;

- сформовані крони 2 тополь (колективна заява мешканців ), які ростуть по вул.Шкільна,  край дороги і несли загрозу при можливому падінні не тільки дахам, а і пішоходам , і транспортним засобам, та ще одної тополі за адресою вул.Бузкова,12 (заява Александренко Л.Є).

На всі ці роботи із бюджету селища виділені кошти в сумі 5 565 грн.

Стовбури та гілля від дерев перевезені у топкові Ямпільської районної центральної лікарні та ДНЗ ясла-садок „Малятко” для опалення приміщень.