Весняний благоустрій

Цьогорічна весна  видалася  ранньою. З таненням снігу на поверхню «вилізли» і всі пакети, пляшки та інші побутові відходи. Прибавилось роботи двірникам, які поступово, щоденно здійснюють прибирання території селища. Своєчасно працівники організацій вигребли листя з території парків, які закріплені за ними, а працівники селищної ради здійснили  погрузку і вивезення листя. Протягом тижня  із парків та скверів було вивезено на полігон 7 машин та 2 трактори  торішнього листя.

Обабіч арки на центральній площі встановили 2 клумби для квітів, пофарбували лави.

З 01 квітня селищна рада планує взяти 5 працівників із центру зайнятості на громадські роботи по прибиранню території населених пунктів та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Ямпільська селищна рада з 28.03. по 28.04.2017 року організовує місячник по прибиранню територій населених пунктів, кладовищ, берегів річок та лісосмуг.

Сподіваємось, що і мешканці Ямпільської територіальної громади активно долучаться до місячника прибирання і наведуть лад біля своїх будинків, городів і прилеглих територій.