Відбулася 15 сесія 7 скликання

Дата: 20.02.2017 17:55

15 сесія 7 скликання

17.02.2017 року в сесійній залі відбулася 15 сесія 7 скликання. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів Ямпільської селищної ради.

Головними були рішення про внесення змін до бюджету 2017 р., встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного податку і податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

На сесії прийнято рішення про передачу субвенції із селищного бюджету в районний бюджет:

• Ямпільській ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1- 15000 грн., для придбання учнівських меблів;
  •  Ямпільській ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 – 10000 грн., для проведення ремонтних робіт;
  • Імшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2000 грн., для проведення  ремонтних робіт;
  • ДСНС (пожежній частині) – 15000 грн., для придбання сучасного апарату захисту органів дихання та зору;
  • СЮН – 10000, для придбання насіння і  посадкового матеріалу;
  • УПСЗН – 14150 грн.
  • Імшанській бібліотеці – 2000 грн., для придбання двох обігрівачів;
  • Сумському обласному онкодиспансеру – 31000 грн., для придбання джерел іонізуючого випромінювання.

Також затвердили нову селищно-цільову програму „Надання допомоги хворим нефрологічного профілю”, якою передбачена виплата щомісячної допомоги мешканцям, які змушені , за станом здоров’я, тричі на тиждень проходити процедуру гемодіалізом .