Видалення дерев

Дата: 25.05.2017 18:34

25.05.2017 року на кладовищі в с.Івотка було видалено 7 старих сосен. Всі дерева, які ростуть на цвинтарі,  ще в кінці 2016 року були обстежені комісією, складені відповідні акти за погодженням з Державним інспектором охорони навколишнього природного середовища в Сумській області і виконавчим комітетом виданий  ордер на їх видалення. Зрізання дерев здійснював депутат селищної ради Олександр Єгорович Бондар. Трактор для погрузки на  машину надав  ПП Єрема Ігор Миколайович. Деревину відправлено на розпиловку депутату О.Є. Бондарю. Матеріал призначений для будівництва містка в с.Ростов, містка на очисних спорудах та на реконструкцію даху диспетчерської на водозаборі.

Селищна рада вдячна Олександру Єгоровичу Бондарю та Ігорю Миколайовичу Єремі за надану допомогу у видаленні  і погрузці дерев.