Відбулася 18 сесія 7 скликання

07.06.2017 року в приміщенні Ямпільської селищної ради відбулося засідання 18 сесії 7 скликання . На засіданні були присутні 14 депутатів із 22-х. Систематично не з’являються на засідання сесії Марушко В.В., Давидюк М.В., Барков О.М., Суховеєв В.Л., Шинкаренко С.О.

Нерезенко К.Ю. знаходиться на службі за контрактом .

На порядку денному розглядалися зміни до селищного бюджету, які відбулися у зв’язку з тим, що на попередній сесії для придбання конструкції «Я люблю Ямпіль» встановлений не правильний код класифікації. Також вносилися зміни до селищної цільової програми «Житлово-комунальне господарство і благоустрій населених пунктів», якими передбачені кошти на будівельно-монтажні роботи із зовнішнього освітлення     вул. Шкільна, пров.Шевченка, придбання елементів огорожі, вуличного тренажера, капітальний ремонт даху і т.ін. Бурхливе обговорення викликало питання внесення змін до штатного розпису працівників Ямпільської селищної ради і надання надбавки за високі досягнення у праці чи виконання особливо важливої роботи. Зміни ці відбулися у зв’язку з набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури органів виконавчої влади …» ( від 09.03.2006 року №268, зміни 24.05.2017) Згідно цієї Постанови підвищено посадові оклади, а також поновлено норму щодо виплати надбавки працівникам органів місцевого самоврядування .

І, як завжди, розглянуті питання про регулювання земельних відносин на території Ямпільської селищної ради.

Більш детальніша інформація буде розміщена на сайті селищної ради в рубриці Рішення сесій.