День захисту дітей

Першого червня у смт Ямпіль  відзначили свято – День захисту дітей. У парку бульвару Ювілейний організували конкурс дитячих малюнків на асфальті «Світ очима дітей», де свою майстерність і фантазію виявляли більше сотні дітлахів. За їх старанність, своєрідне бачення прекрасного  вручали морозиво, а переможцям у конкурсі малюнків за перше місце - Мацуй Вероніці, за друге місце - Черносмазі Вікторії та Фандіковій Олесі, за третє місце - Османовій Аліме, Османовій Самірі та Хоменко Вікторії  додатково селищний голова  вручила подарунки і подяки  за призові місця.

Селищна рада вдячна приватним підприємцям селища Черторижській В.Л., Морі С.М., Грибач Т.О., Завгородній С.А., Рябусі М.М., які долучилися до цього свята, надали допомогу у вигляді морозива і призів для дітей.

У цей день проведений дитячий турнір із футболу. Ямпільська селищна рада передбачила для цього заходу подарунки у вигляді двох шкіряних м’ячів на суму 1000 грн. Паралельно з футболістами змагання з витримки, логічного мислення проводили шахісти. Для них із бюджету селищної ради, на призи, виділено 300 грн.

Для наймолодших мешканців селища вихователі ДНЗ «Малятко» організували розважальні ігри. А у центрі цілий день працював батут.

Хай побільше лунає дзвінких дитячих голосів у нашому краю!

Хай здоровими і щасливими виростають малята!