КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ В ДНЗ ЯСЛА-САДОК «МАЛЯТКО»

З 02 серпня в ДНЗ ясла - садок «Малятко», який знаходиться у комунальній  власності Ямпільської селищної ради, розпочався капітальний ремонт приміщення харчоблоку і пральні.

Будівля ДНЗ ясла - садок «Малятко» введена в експлуатацію 40 років тому, капітальний ремонт всередині не проводився ні разу. На прохання завідуючої закладом Мерцалової Ю.С. у липні  було здійснене обстеження приміщень на якість та безпечність функціонування і вирішено винести питання на сесію про здійснення капітального ремонту.

Депутати підтримали пропозицію  щодо проведення ремонтних робіт в приміщеннях закладу і виділили кошти під час внесення змін до бюджету 14.07.2017 року . На засіданні виконкому Ямпільської селищної ради було затверджено проектно-кошторисну документацію на вартість робіт в сумі 126000 грн. На сьогоднішній день отримана декларація на початок робіт, сплачений аванс у розмірі 30%.

Роботи буде здійснювати ПП «Будсервіс» , директором якого є Хохлов Олег Вікторович .