25 Жовтня, 2023 р., 08:00
24 Жовтня, 2023 р., 08:10
     В Ямпільській селищній раді розпорядженням селищного голови від  23.10.2023 № 156-ОД  утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Ямпільській селищній раді.
23 Жовтня, 2023 р., 16:28
         Під час артилерійського обстрілу в результаті отриманих поранень в районі села Спірне Бахмутського району Донецької області 21.10.2023 загинув сержант МУРАСТИЙ Дмитро Сергійович,1995 року народження, мешканець с. Привокзальне.
23 Жовтня, 2023 р., 10:47
За кошти бюджету громади придбано причеп комунальному підприємству «Ямпільське» для обслуговування населених пунктів громади з вивезення сміття та інших потреб.
21 Жовтня, 2023 р., 12:04
Міжнародна гуманітарна організація Save the Children у співпраці з у співпраці з Центром Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку раді оголосити проєкт грантової допомоги для відновлення та підтримки економічного розвитку постраждалих громад Сумської області (Шостківський район, Конотопський район, Охтирський район).
20 Жовтня, 2023 р., 15:17
Шановні мешканці смт Ямпіль!
20 Жовтня, 2023 р., 11:06
         19 жовтня 2023 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Ямпільської селищної ради обслуговував пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням валізи “Мобільний офіс” мешканців Степненського старостинського округу Ямпільської територіальної громади. Разом із працівниками ЦНАП найвіддаленіший куточок нашої громади  відвідали та провели прийом громадян селищний голова Ольга Губар і начальник відділу соціального захисту населення Олена Терентьєва.
18 Жовтня, 2023 р., 10:41
18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.