06 Березня, 2024 р., 15:19
Небезпечним чинником пожеж у весняно-літній період є спалювання сухої трави уздовж доріг, лісосмуг та на відкритих територіях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, газопроводів.
06 Березня, 2024 р., 14:19
У м.Харків відбувся ІV Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лютий Фест» організований Агенцією творчого та професійного розвитку «Yula» за підтримки організації Міжнародних конкурсів Fiestalonia Milenio (Italy, Spain, France, USA) у партнерстві з Tuaron Management.
01 Березня, 2024 р., 09:00

29 Лютого, 2024 р., 14:40
Відповідно до статті 24 Закону України «Про державний земельний кадастр» державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором, який здійснив таку реєстрацію, у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.
29 Лютого, 2024 р., 14:38
На виконання Указу Президента України від 29.09.2022 року № 675 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29.09.2022 року»,  Закону України 2321-IX від 20.06.2022 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів», селищною радою проведено обстеження земель комунальної власності з метою виявлення самозалісених земель  з послідуючою передачею придатних для створення лісів земельних ділянок лісогосподарським підприємствам.
29 Лютого, 2024 р., 13:55
Висловлюємо велику подяку голандському гуманітарному фонду De Leeuw Kyiv   за надану  допомогу у вигляді наборів з продуктами харчування та гігієнічними засобами підопічним відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи “Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг” Ямпільської селищної ради.