20 Листопада, 2023 р., 14:22
20 Листопада, 2023 р., 10:50
Ямпільська селищна рада взяла участь 16-17 листопада у конференції "Залучення жителів до процесів відбудови громад та комунікації в кризі" шведсько-український проєкт PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні", на якій відбулося обговорення нагальних питань і потреб місцевого самоврядування щодо процесів та механізмів залучення мешканців у процеси відбудови, разом із представниками Міністерства відновлення та місцевого самоврядування, громадськими експертами та міжнародними донорськими проєктами, які спеціалізуються на цьому напрямку підтримки.
16 Листопада, 2023 р., 16:27
     У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua  (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.
16 Листопада, 2023 р., 13:31
       Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» (ДП «Ліси України» - філія «Свеське лісове  господарство») має намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.
16 Листопада, 2023 р., 11:06
     На території Ямпільської селищної ради буде проведено аукціони з продажу права оренди на земельні ділянки комунальної власності строком на сім років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
16 Листопада, 2023 р., 09:46
    Наразі триває кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка завершиться до 31 січня 2024 року.
15 Листопада, 2023 р., 08:31
13 Листопада, 2023 р., 16:18
13 Листопада, 2023 р., 08:57
Шановні мешканці смт Ямпіль!
11 Листопада, 2023 р., 16:16
☔🌪️За повідомленням Українського гідрометцентру, вранці та вдень 11 листопада та впродовж доби 12 листопада в Україні, крім західних областей, пориви вітру 15-22 м/с, 12 листопада у південній частині, центральних та східних областях місцями 25 м/с; 12 листопада у північних, центральних, вночі й у південних областях значні дощі, в Карпатах значний мокрий сніг (І рівень небезпечності, жовтий).