04 Жовтня, 2023 р., 14:15
       ГУ ДСНС України у Сумській області інформує про початок роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.
04 Жовтня, 2023 р., 10:45
02 Жовтня, 2023 р., 11:35
Шановний платник податків!
30 Вересня, 2023 р., 21:19
30 вересня у Сумській області діє останній день заборони на вилов раків у період другої линьки
30 Вересня, 2023 р., 07:05
У 2023 році Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 1 жовтня. У цей день ми вшановуємо мужність та героїзм захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військові традиції і звитягу Українського народу.
29 Вересня, 2023 р., 18:36
Дорогі педагоги мистецької школи нашої громади! Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем музики та Днем працівників освіти! Ви присвятили своє життя музиці та мистецтву. Ви вчите відчувати красу мелодій та голосів, прививаєте любов до вічного і прекрасного — мистецтва, творчості, відкриваєте і розвиваєте таланти та здібності, фантазію і уяву своїх учнів. Ви заслуговуєте на повагу й захоплення. Тож залишайтеся на своєму місці, адже ви робите цей світ кращим і добрішим. Нехай вчительські будні дарують вам силу-силенну натхнення і задоволення, приємних миттєвостей спілкування з колегами й учнями. Окрема вдячність за прищеплені нотки патріотизму нашим дітям, які  активно  приймають участь у акціях «Єднаємось заради Перемоги», тим самим наближаючи нас до довгоочікуваної події. Бажаю Вам успіхів і благополуччя, миру, щастя й доброти душі, завжди мажорного ладу й безкінечного потоку творчих ідей, а також часу й можливості для того, щоб їх втілити.
29 Вересня, 2023 р., 16:12
29 Вересня, 2023 р., 09:06
Сумщина разом із всією Україною вшановує пам'ять жертв масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у ході Другої світової війни